Dimmers

Juiste intensiteit, intelligente en bewuste consumptie

Het beheren van het energieverbruik op een intelligente manier door de intensiteit van de verlichting af te stellen. BTicino biedt voor alle eigen lijnen een gamma dimmers aan die met een dimfunctie zijn uitgerust om een geleidelijke toename van het licht te garanderen.

UNIVERSELE DIMMER

Als voorheen elke lamp zijn eigen specifieke dimmer nodig had, biedt BTicino u nu een universele dimmer die voor elk type lamp werkt. U zult ontdekken hoe eenvoudig het is om het te laten installeren, net als bij het vervangen van een eenvoudige schakelaar.

De universele dimmer is een oplossing die het wooncomfort verhoogt. Door de lichtintensiteit intelligent te variëren via de dimmer, wordt energiebesparing gegarandeerd.

universele dimmers voor elk gamma schakelmateriaal en voor type lamp

Dimmer Living Now

Universele dimmers uit het assortiment Living Now.

Dimmer LivingLight

De nieuwe Livinglight-dimmers worden gebruikt voor elke soort lichtbron, ook voor spaarlampen. De lichtintensiteit kan zonder zorgen gekozen worden.

Productreferenties

003515
Mosaic Voeding DALI voor kleurschakelaars

Meer info

032102
LCS³ Modul glasvezelpan compl 1U SC duplex voor 12 MM

Meer info

032104
LCS³ Modul glasvezelpan compl 1U LC duplex voor 24 MM

Meer info

032106
LCS³ Modul glasvezelpan compl 1U SC duplex voor 12 SM

Meer info

032142
LCS³ glasvezelpaneel HD 24 LC naar MTP A/C OM4 cass

Meer info

032143
LCS³ glasvezelpaneel HD 12 SC naar MTP A/C OM4 cass

Meer info

032144
LCS³ glasvezelpaneel HD 24 LC naar MTP A/C OS2 cass

Meer info

032145
LCS³ glasvezelpaneel HD 12 SC naar MTP A/C OS2 cass

Meer info

032148
LCS3 MTP-12LC cassette OM4 HD modulair paneel

Meer info

032149
LCS3 MTP-12LC cassette OS2 HD modulair paneel

Meer info

032154
LCS³ UHD glasvezel OM4 cass LC naar MTP A/C

Meer info

032155
LCS³ UHD glasvezel OS2 cass LC naar MTP A/C

Meer info

032156
LCS³ glasvezel MTP adapter 4st koppelbussen voor multimode

Meer info

032157
LCS³ glasvezel MTP adapter 4st koppelbussen voor singlemode

Meer info

032158
LCS³ glasvezel adapt 12st LC koppelbussen voor multimode

Meer info

032180
LCS3 casstt +SC dupl kopplbus voor 6Vez+6 SC pigtails MM OM3

Meer info

032181
LCS3 csstte incl koppelbus LC dplx vr 6 vzls+6LCpigt MM OM3

Meer info

032182
LCS3 csstt inc SC Koppelbussen dupl vr 12vz+12 SC pigt MM OM

Meer info

032183
LCS3 csstte incl LC koppelbuss duplex vr 12 vzl+12 pigt MMOM

Meer info

032184
LCS3 cstte incl SC koppelbus dupl voor 6vzl+6SC pigt SM OS2

Meer info
003515 Legrand

Mosaic Voeding DALI voor kleurschakelaars


032102 Legrand

LCS³ Modul glasvezelpan compl 1U SC duplex voor 12 MM


032104 Legrand

LCS³ Modul glasvezelpan compl 1U LC duplex voor 24 MM


032106 Legrand

LCS³ Modul glasvezelpan compl 1U SC duplex voor 12 SM


032148 Legrand Nieuwe

LCS3 MTP-12LC cassette OM4 HD modulair paneel


032149 Legrand Nieuwe

LCS3 MTP-12LC cassette OS2 HD modulair paneel


032154 Legrand

LCS³ UHD glasvezel OM4 cass LC naar MTP A/C


032155 Legrand

LCS³ UHD glasvezel OS2 cass LC naar MTP A/C


032156 Legrand

LCS³ glasvezel MTP adapter 4st koppelbussen voor multimode


032157 Legrand

LCS³ glasvezel MTP adapter 4st koppelbussen voor singlemode


032158 Legrand

LCS³ glasvezel adapt 12st LC koppelbussen voor multimode


032180 Legrand Nieuwe

LCS3 casstt +SC dupl kopplbus voor 6Vez+6 SC pigtails MM OM3


032181 Legrand Nieuwe

LCS3 csstte incl koppelbus LC dplx vr 6 vzls+6LCpigt MM OM3


032182 Legrand Nieuwe

LCS3 csstt inc SC Koppelbussen dupl vr 12vz+12 SC pigt MM OM


032183 Legrand Nieuwe

LCS3 csstte incl LC koppelbuss duplex vr 12 vzl+12 pigt MMOM


032184 Legrand Nieuwe

LCS3 cstte incl SC koppelbus dupl voor 6vzl+6SC pigt SM OS2